Güvenlik

Henüz gelişmekte olan güvenlik sektöründe uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Müşteri portföyümüz en küçük iş yeri, ev, atölye, sanayi kuruluşu, alışveriş merkezi, sinema ve hastaneye kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Amacımız, işletmelere ve konutlara sorunsuz anahtar teslimi projeler üretmektir.

Vizyonumuz

Personelimize en yeterli ve hızlı hizmeti verebilmeleri için gereken eğitimi vererek şirket menfaatlerine kalite prensiplerimize sahip çıkarak vizyonumuzun gerçekleşmesini sağlamak.

Misyonumuz

Elektronik güvenlik sektöründe yüksek teknolojik ürünler kullanarak müşterilerimize hızlı hizmet verebilen bir şirket olabilmek.

 

Termal Kameralar

Termografik Bullet Vücut Sıcaklığı Ölçüm Kamerası, nesnenin sıcaklığını gerçek zamanlı olarak yüksek bir doğrulukta ölçebilir. Kalabalık kamusal alan arasında daha yüksek vücut ısısına sahip insanları keşfetme ve izleme yeteneğine sahiptir, muayene ve karantina için gümrük, havaalanı, okul ve hastane gibi yerlerde yaygın olarak kullanılabilir.

Ayrıntılar

384 × 288 high resolution in thermal channel, high sensitivity sensor, Temperature range: 30°C to 45°C; temperature accuracy: ±0.5 °C, Reliable temperature exception alarm function, 4MP resolution in optical channel, 3D DNR, image detail enhancement

Dezenfekte  Kabini 

Virüslerin, insan vücuduna bağlanıp enfekte etme özelliğini kazanması için dış kısmındaki protein zarının güçlü olması gerektiği yapılan klinik çalışmalar sonucunda ispatlanmıştır.

Virüslerin protein zarının parçalanması, çeşitli dezenfeksiyon solüsyonlarıyla sağlandığı ve bu durumda tutunma özelliğini kaybettiği yapılan klinik çalışmalar sonucunda ispatlanmıştır.

Desta Yazılım ve Güvenlik Sistemleri olarak inovatif ürünlerimizden biri olan Dezenfekte kabinimiz, kişinin virüslerden korunmasını veya yaymasını azaltmayı amaçlayarak üretilmiştir.

Mikron çapında püskürtülen dezenfeksiyon ürünleri ile kıyafet veya giysilerin üzerinde bulunma ihtimali olan virüslerin, protein zarını etkisiz kıldığı varsayılmaktadır.

Kullanılan dezenfektasyon ürünlerinin genel insan sağlığı, yüz/cilt/göz ve solunum yollarına zararı olmayan, T.C Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler olması gerekmektedir.

Güvenlik Kameraları

Teknolojinin gelişimi hayatımızın her alanını etkilemeye ve değiştirmeye devam ediyor. Bu gelişim ve değişimler ile birlikte kendini sürekli olarak yenileyen alanlardan biri de güvenlik çözümleridir. Geleneksel güvenlik çözümlerinin artık istenilen verimi vermemesi ve yaşanan istenmeyen durumlar sonucunda bunların yerini hızla elektronik güvenlik sistemleri almaktadır.

Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan güvenlik sorununu aşma noktasında karşımıza birçok farklı teknolojik seçenek çıkmaktadır. Bunların içerisinde en çok talep gören ve güven veren çözüm şüphesiz ki kamera sistemleridir. İster iş yeriniz ister eviniz olsun; her türlü ortamda çevre şartlarına karşı dayanıklı ve güvenli çözüm üreten kamera sistemleri, uygun fiyatları ve kaliteli yapıları ile uzun ömürlü bir kullanım sağlayarak can ve mal güvenliğinizi korumaktadırlar. Montaj öncesi uzman teknik ekip tarafından yapılan keşif çalışmaları ile istediğiniz alanlar ölü noktalar kalmayacak şekilde koruma ve izleme altına alınmaktadır. Enerji verimliliği konusunda da oldukça yüksek bir verime sahip olan kamera sistemleri, enerji kesimi gibi istenmeyen durumlara karşı da kontrol paneli içerisindeki akü ile çalışmasına devam etmekte ve sizleri hiçbir şekilde mağdur etmemektedir.

Yapılan araştırmalar neticesinde; kamera sistemlerinin sadece yaşanabilecek kötü olaylar sonrasında değil öncesinde de hırsızlık gibi durumlara karşı caydırıcı etkisi olduğu tespit edilmiştir. Sizler için değerli ve güvende kalmasını istediğiniz alanları, elektronik kamera sistemleri ile gözünüz arkada kalmadan koruyabilir ve hayatınızın akışını olumsuz yönde etkileyebilecek olay ve durumlardan korunabilirsiniz. Bizler de Destra Yazılım ve Güvenlik Sistemleri sizlere yardımcı olmak için kaliteli ve güvenli çözümler üretmek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Daha ayrıntılı bilgi almak ve aklınıza takılan diğer sorular için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kendinizi, sevdiklerinizi ve çevrenizi güvende hissedeceğiniz günler dileriz.

Teklif Alın
Acil Cevap Bekliyorum
Gönder
Bilgi Al
Acil cevap bekliyorum
Gönder